Andy Warhol efter färgserigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: "Mao", bladet stämplat a tergo "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning", färgserigrafi, ca 91x91 cm

Löst blad, slitage och hanteringsveck

907324

2021-04-29