Chanel Ballerina Stl 36
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHANEL, ballerina, stl 36, klassisk Chanel modell i beige skinn med svart tåhätta, invändigt klädd med ljust skinn, undersidig sula i skinn, stämpelmärkt i godset, två dustbags samt kartong i original medföljer
Fint bruksskick. Mindre slitage på tåparti samt undersidig skinnsula.
907350
2021-04-25