Sidobord björk

Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk
Sidobord björk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 2000-tal, IKEA, skiktlimmad björk samt björkfanér, två hyllplan, höjd ca 52, 67x38 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

907398

2021-05-07