Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 2000-tal, IKEA, skiktlimmad björk samt björkfanér, två hyllplan, höjd ca 52, 67x38 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken
907398
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här