Reinhold Ljunggren litografi
2021-04-29
907400
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterlandskap med fiskestuga, signerad R Ljunggren 213/360, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm