Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterlandskap med fiskestuga, signerad R Ljunggren 213/360, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm

907400

2021-04-29