Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterlandskap med fiskestuga, signerad R Ljunggren 213/360, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm
907400
2021-04-29