Otto Lindberg oljemålning

Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Otto Lindberg 1943, olja på pannå, 32x43 cm

907401

2021-04-29