Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, vitlackerat, beslag av mässing, höjd ca 128, 91x39 cm

Bruksslitage, färgbortfall

907403

2021-04-29