Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Vintermotiv med hjortar, signerad samt daterad -51, olja på duk, ca 80x100 cm

907404

2021-04-29