Wilke Adolfsson vinglas
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WILKE ADOLFSSON, 4 st, vinglas, för Orrefors, speciellt framtagna för Alfred Berg fondkomission i en begränsad upplaga på 130 set, fot med blå glasmassa, signerade samt daterade 88, i schatull, höjd ca 20,5 cm, lådans höjd ca 10, 54x27 cm
Smärre slitage
907406
2021-04-29