Wilke Adolfsson vinglas

Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas
Wilke Adolfsson vinglas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILKE ADOLFSSON, 4 st, vinglas, för Orrefors, speciellt framtagna för Alfred Berg fondkomission i en begränsad upplaga på 130 set, fot med blå glasmassa, signerade samt daterade 88, i schatull, höjd ca 20,5 cm, lådans höjd ca 10, 54x27 cm

Smärre slitage

907406

2021-04-29