Leopold Fare, färglitografi, landskap

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap, signerad med blyerts Leopold Fare, EA 10/36, färglitografi, bildmått ca 57x44 cm

Ram saknar glas.

907423

2021-04-29