Servisdelar Blå Blom

Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom
Servisdelar Blå Blom

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, 32+4 dlr, Blå Blom, porslin, Gustavsberg, bestående av: 4 kaffekoppar med fat + 4 kaffefat, tekopp med fat, 2 skedar, 10 assietter, 6 förrättstallrikar, 5 mattallrikar, gräddkanna, sockerskål med lock, serveringsfat, serveringsskål

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

907424

2021-04-29