Josef Frank soffa
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 1100, tresitsig, mahogny, lösa stoppade kuddar klädda i Baker kretong, längd 187, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, rygg med skador, fläckar
907426
2021-04-26