Josef Frank soffa

Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa
Josef Frank soffa

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 1100, tresitsig, mahogny, lösa stoppade kuddar klädda i Baker kretong, längd 187, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, rygg med skador, fläckar

907426

2021-04-26