Ring med opal 14K guld

Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld
Ring med opal 14K guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 14K guld, med cabochonslipad opal, kontrollstämplar, stl ca 17,75/56, vikt ca 5,2 g

smärre slitage

907443

2021-04-30