Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 lådor, marmorskiva, fanerad i olika träslag, intarsia dekor, höjd ca 75, 80x44 cm
Märken förekommer
907450
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här