Hänge 14k guld med opal

Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal
Hänge 14k guld med opal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, 14 k guld, cabochonslipad opal, med kontrollstämplar, vikt ca 2,1 g

smärre slitage

907451

2021-04-30