piedestal empirstil

piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil
piedestal empirstil

Klubbat för:

800 SEK

800 SEK

PIEDESTAL, empirestil, 1900-talets mitt, bronserad stomme med marmorskivor, tassfötter, höjd ca 66, 26x26 cm

Slitage

907453

2021-04-26