Soffbord marmor 1900-tal

Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal
Soffbord marmor 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, marmor, 2-delat, höjd ca 51, 140x100 cm

Bruksspår

907456

2021-04-26