Spelbord 1900-tal

Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPELBORD, 1900-talets andra hälft, grön filtklädd skiva, höjd ca 71, 91x91 cm

Bruksspår

907484

2021-04-26