Gaga Bonnier skåp
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GAGA BONNIER (1954-2013), skåp, samtida, industridesign, metallklädd MDF, höjd ca 230, 60x40 cm, nyckel saknas
PROVENIENS: Specialtillverkat för Bonniers Konsthall
Ytskador, nyckel saknas
907496
2021-04-27