Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Skärgårdsmotiv med sjöbod och eka, signerad E Erdtman, olja på pannå, ca 24x35 cm

907497

2021-04-26