Oskar Kokoschka litografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), "Concert II", ur The Cycle Variations on a Theme, signerad i trycket, samt med detikation, litografi, bladmått ca 69x49 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramad, i passepartout, smärre hanteringsveck och ytskador
907498
2021-04-30