Oskar Kokoschka litografi

Oskar Kokoschka litografi
Oskar Kokoschka litografi
Oskar Kokoschka litografi
Oskar Kokoschka litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), "Concert II", ur The Cycle Variations on a Theme, signerad i trycket, samt med detikation, litografi, bladmått ca 69x49 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout, smärre hanteringsveck och ytskador

907498

2021-04-30