Cafébord Johanson Design

Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design
Cafébord Johanson Design

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSON DESIGN, cafébord, Markaryd, 1900-talets andra hälft, underrede i vitlackerat stål, vit skiva, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 59 cm

Bruksspår, repor

907501

2021-04-26