Sparrisfat Gustafsberg

Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg
Sparrisfat Gustafsberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, sparrisfat, 2 dlr, 1800-talets slut, majolika, fatet med märkning, längd ca 24-34 cm

Krackeleringar, spricka, glasyrnagg

907510

2021-04-26