Orientalisk matta antik

Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik
Orientalisk matta antik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, antik, lugg i ull, varp i ull, ca 178 x 146 cm

Kortsliten /ställvis mycket kortsliten lugg, slitage, lagning

907515

2021-04-25