Georg Jensen Årsskedar

Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar
Georg Jensen Årsskedar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG JENSEN, årsskedar, 12+1 st, förgyllt sterlingsilver, dekor med blommor, modellår 1984-1995, samtliga delar i originaletui Jensen, medföljer även tesked 1988 utan etui, total vikt ca 554 g

Delvis med bruksslitage

907520

2021-05-05