Belysning Henningsen för Louis Poulsen
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
POUL HENNINGSEN, "Snöboll", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, etikettmärkt, formgivningsår 1958, kromad stomme, vitlackerade skärmar, höjd ca 39 cm
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktione., stickkontakt saknas
907576
2021-04-30