Belysning Henningsen för Louis Poulsen

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

POUL HENNINGSEN, "Snöboll", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, etikettmärkt, formgivningsår 1958, kromad stomme, vitlackerade skärmar, höjd ca 39 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktione., stickkontakt saknas

907576

2021-04-30