Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, eklektisk stil, modern tillverkning, förgylld ram, två ljusarmar som kan tas av, 91x112 cm.

Något ytslitage och färgbortfall.

907582

2021-05-10