Arne Jones tuschteckning

Arne Jones tuschteckning
Arne Jones tuschteckning
Arne Jones tuschteckning
Arne Jones tuschteckning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976): Komposition, signerad A. Jones -59, tusch, bildmått ca 18,5x11,5 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout, gulnad

907589

2021-04-30