Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARNE JONES (1914-1976): Komposition, signerad A. Jones -59, tusch, bildmått ca 18,5x11,5 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramad, i passepartout, gulnad
907589
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här