Joan Miró (Efter)
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983) efter: "Le sourire aux ailes flamboyantes", färglitografi, 1954, efter Joan Miró, signerad med blyerts, numrerad 363/400, utgiven av Maeght, Paris, bildmått ca 34x45 cm
Ej examinerad ur ram, passepartout utbytt år 2000
907590
2021-04-30