Joan Miró (Efter)

Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)
Joan Miró (Efter)

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983) efter: "Le sourire aux ailes flamboyantes", färglitografi, 1954, efter Joan Miró, signerad med blyerts, numrerad 363/400, utgiven av Maeght, Paris, bildmått ca 34x45 cm

Ej examinerad ur ram, passepartout utbytt år 2000

907590

2021-04-30