Uno & Östen Kristiansson

Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson
Uno & Östen Kristiansson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Droppe", taklampa, för Luxus, Vittsjö, 1960-tal, kupa av opakt glas, fäste av teak, höjd exl. upphängning ca 70 cm

Bruksslitage, nagg på skärmens kant, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

907593

2021-04-30