Karl Göte Bejemark teckningar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): 2 st, "Balzac", samt Nils Ferlin på parkbänk, signerade KGB, tuschteckningar (en på servett), bildmått ca 12x7,5, resp 16,5x16,5 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramade, i passepartout
907602
2021-04-30