Karl Göte Bejemark teckningar

Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar
Karl Göte Bejemark teckningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): 2 st, "Balzac", samt Nils Ferlin på parkbänk, signerade KGB, tuschteckningar (en på servett), bildmått ca 12x7,5, resp 16,5x16,5 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramade, i passepartout

907602

2021-04-30