Uno Stallarholm etsning

Uno Stallarholm etsning
Uno Stallarholm etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO STALLARHOLM (1894-1974): Självporträtt, signerad Uno J-son Stallarholm, etsning, bildmått ca 16x12 cm

907606

2021-04-26