Arne Jacobsen svanen

Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen
Arne Jacobsen svanen

Klubbat för:

10 500 SEK

8 000 SEK

ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, svart läderklädsel, roterande centralfot, höjd 80, bredd 76, sitthöjd 37 cm

Skador, lagningar, torr stoppning

907610

2021-04-26