Klubbat för:
10 500 SEK
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, svart läderklädsel, roterande centralfot, höjd 80, bredd 76, sitthöjd 37 cm
Skador, lagningar, torr stoppning
907610
2021-04-26