Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT LORENZEN, "EJ-70 R Partner", fåtöljer, 1 par, benställning i krom, klädda i rött skinn, höjd ca 47 cm
Smärre slitage och tryckskador
907611
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här