Johannes Foersom & Peter Hiort Lorenzen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT LORENZEN, "EJ-70 R Partner", fåtöljer, 1 par, benställning i krom, klädda i rött skinn, höjd ca 47 cm

Smärre slitage och tryckskador

907611

2021-04-27