Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANNIKA SVENBRO (född 1946): Komposition, signerad och daterad Svenbro -86, pastell på papper, ca 45x38 cm
Zustandsbeschreibung
907624
2021-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner