Annika Svenbro pastell

Annika Svenbro pastell
Annika Svenbro pastell
Annika Svenbro pastell
Annika Svenbro pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Komposition, signerad och daterad Svenbro -86, pastell på papper, ca 45x38 cm

Zustandsbeschreibung

907624

2021-04-30