Oljemålning Lars Bertle

Oljemålning Lars Bertle
Oljemålning Lars Bertle
Oljemålning Lars Bertle
Oljemålning Lars Bertle
Oljemålning Lars Bertle
Oljemålning Lars Bertle

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

LARS BERTLE (född 1925): "Vinterkväll", signerad Bertle, betitlad samt daterad 1982 a tergo, olja på pannå, ca 19x21 cm

Zustandsbeschreibung

907631

2021-04-26