Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LARS BERTLE (född 1925): "Vinterkväll", signerad Bertle, betitlad samt daterad 1982 a tergo, olja på pannå, ca 19x21 cm
Zustandsbeschreibung
907631
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner