Pianopall
Vollendet
2021-04-30
907639
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
PIANOPALL, 1800/1900-tal, svärtad, stoppad sits, klädsel i plysch, sitthöjd ca 45 cm, 38,5 x38,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage