Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIANOPALL, 1800/1900-tal, svärtad, stoppad sits, klädsel i plysch, sitthöjd ca 45 cm, 38,5 x38,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

907639

2021-04-30