Skrin 1800-tal silver Österrike

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, silver, Österrike, 1854, med lås, kontrollstämplad, höjd ca 7,5, 13x8,5 cm, vikt ca 424 g

smärre slitage, rester av putsmedel, nyckel saknas

907644

2021-04-30