Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), "Mon Dieu, quel Homme, qu´il est petit", 149, akvatintetsning, ur serien 347, signerad samt numrerad i blyerts Picasso 5/50, plåtmått 6x8,4 cm

907653

2021-04-30