Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KORGAR, 5 dlr, Igorot, Luzon, Filippinerna, bl a två små mjärdar, flätade i rotting 1900-talets första del eller äldre, största H ca 29 cm
Skador, slitage
907656
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här