5 korgar Filippinerna

5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna
5 korgar Filippinerna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KORGAR, 5 dlr, Igorot, Luzon, Filippinerna, bl a två små mjärdar, flätade i rotting 1900-talets första del eller äldre, största H ca 29 cm

Skador, slitage

907656

2021-04-25