3 korgar Igorot Filippinerna

3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna
3 korgar Igorot Filippinerna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KORGAR, 3 dlr, Igorot, Luzon, Filippinerna, flätade i rotting 1900-talets första del eller äldre, största H ca 34 cm

Skador, slitage

907657

2021-04-25