Ränsel "Pasiking" Filippinerna

Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel
Ränsel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RÄNSEL, "Pasiking", Igorot, Luzon, Filippinerna, flätad rotting, bambu, 1900-tal, H ca 46 cm

Skador, slitage

907659

2021-04-25